همکاری Field Squared و Ersi برای یکپارچه سازی ArcGIS و پلتفرم خدمات

شرکت Field Squared، اولین صنعت پلت­فرم خودکار فرآیند مدیریت خدمات زمینی، با Esri که پیشرو بازار جهانی در نرم افزار سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) است برای یکپارچه ­سازی Esri ArcGIS در پلت­فرم خدمات متحد زمینی و برنامه ­ی کاربردی گوشی همراه Field Squared همکاری کرده است. مدیریت دقیق دارایی زمین و قابلیت دیدن دارایی­های ثابت و متحرک، چالشی را برای سازمان­های خدمات زمینی ایجاد کرده است. با یکپارچه شدن نرم ­افزار Esri ArcGIS، مشتریان Esri، اکنون قادرند به خدمات عوارض Esri در ماژول مدیریت دارایی Field Squared متصل شوند. با استفاده از برنامه­ ی کاربردی گوشی همراه Field Squared، متخصصان فنی زمینی، توانایی مشاهده ­­ی دارایی­ها و هم­پوشانی­ها در نقشه ­های پایه­ ی Esri ArcGIS خواهند داشت و نیز دارایی خط قرمز را می ­توانند از دستگاه همراه خود در زمین به صورت آنلاین یا آفلاین به روز رسانی­ کنند. به روز رسانی­ های زمینی می ­توانند به عنوان بخشی از روندکاری تأیید شده، قبل از همگام ­سازی با مجموعه­ ی داده­های ArcGIS در نظر گرفته شود.

ماژول­های Field Squared، درخواست انجام کار، همکاری بلادرنگ، ماهیت دیجیتالی، مدیریت روابط مشتریان، یادآوری و تحلیل­گر داده­ها، همگی می­توانند به هم نیرو وارد کنند تا روندهای کاری زمینی پیچیده­ و به هم پیوسته، شامل قابلیت دید و به روز رسانی­های لایه ­ی داده­ های عوارض Esri را مدیریت کنند. پیشرفت­های بیش­تری نیز وجود دارند که شامل کاربرد نمای واقعیت افزوده (AR) نسبت به داده­های دارایی درون برنامه­ ی کاربردی گوشی همراه Field Squared می­شود. «همکاری با ESRI، دو راه حل قوی یعنی ESRI ArcGIS را با نرم ­افزار مدیریت متحد خدمات زمینی Field Squared را ترکیب می ­کند که این کار برای مدیریت بهتر دارایی­های زمینی از یک پنجره­ ی شیشه ­ای انجام می­ شود.» نقل قول از Christopher James Camut، مدیر، رئیس و مدیرعامل Field Squared. «ما مفتخریم که همکار  Esri هستیم و مشتریان مشترکمان را با قابلیت­های منحصر به فرد بدست می­آوریم.»

« Field Squared یک انتخاب طبیعی به عنوان ارائه دهنده­ ی نرم­افزار برجسته ­ی مدیریت خدمات زمینی و درک کننده ­ی اهمیت مدیریت دارایی زمین­مکانی به منظور همکاری در این تلاش بوده است» نقل قول از Matt Piper، مدیر کل راه حل­های صنعتی و صنعت مدیریت برق و گاز. «یکپارچه ­سازی ArcGIS و در دسترس قرار دادن مستقیم اطلاعات در این پلت­فرم و برنامه ­ی کاربردی گوشی همراه از زمین، برای مشتریان Esri و مشتریان Field Squared هیجان ­انگیز است.»

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات