به روز رسانی کامل از نقشه های ماهواره ای با (Earth-i)

شرکت Earth.i جدید اذعان داشته که سومین به روز رسانی سالانه ی نقشه های ماهواره ای منطقه ی کوییزلند را انجام داده است. این نقشه ها در کل ۱٫۹ میلیون کیلومتر مربع را پوشش می دهند و توسط Earth.i برای بخش منابع طبیعی، معادن و انرژی ها تهیه شده است. اولین نقشه در ۲۰۱۶ و به دنبال آن با به روزرسانی هایی در هر دوسال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ انتشار یافت .

چیزی در حدود ۶۰۰۰ تصویر بسیار با کیفیت از بخش DMC3 برای به روزرسانی سال ۲۰۱۸ استفاده شد و همچینین دیدار های مجدد از مناطق استوایی با پوشش ابری بالا. تصویر اندازه ی پیکسلی ۸۰ سانتی متری دارد (یک پیکسل برابر ۸۰ سانتی متر روی زمین است ) به همین خاطر میتوان جزییاتی همچون تک تک درخت ها یه سادگی دید .

این نقشه ها توسط ارگان های دولتی مختلف ،آژانس های محلی گروه های مدیریتی منابع طبیعی فراوانی برای مدیریت و مانیتور کردن منابع و رشد شهری و تصمیمات نقشه کشی منطقه ی کویینزلند استفاده می شود . نقشه ها همچنین برای مانیتور کردن تغییرات منطقه ای استفاده می‌شوند که برای استراتژی های توسعه ای طولانی مدت کاربرد دارند.

شرکت Earth.i رقابت شدیدی برای حفظ این رهبری در استفاده از نقشه های خود دارد که دولت هایی که  به استفاده از تصاویر از سطح زمین با ماهواره علاقه مند هستند را به سمت استفاده از این استاندارد سوق داده است تا تصمیم گیری های رشد یافته تری انجام دهند.

 

 

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات